Kidokai Shiatsu

0 Kč

Hlavní menu
DoplňkyLazury

natural-lazura.jpg

Použití: K ošetření všech druhů dřeva, pro vnitřní i vnější prostředí. K ošetření vody zbaveného povrchu dřeva nebo korku, právě tak jako příprava pro zušlechtění pomoci balzámu z včelího vosku. Základovací prostředek pro všechny plochy, které jsou schopny ssáním schnout.

Složení:

Lazur - bezbarvý: citrusový olej, borová pryskyřice, kalafuna-glycerinester, kočičí oko, isoalifát, lněný olej, ricinový olej, kyselina křemičitá, Si matovací a disperzní plnidlo, smáčedlo, alkohol, minerální CaCoMg vysoušeč

Lazur - barevný: citrusový olej, borová pryskyřice, kalafuna, kočičí oko, sojalecitin, zemní a minerální produkty, titanoxyd, isoalifát, lněný olej, ricinový olej, kyselina křemičitá, Si matovací a disperzní plnidlo, smáčedlo, alkohol, minerální CaCoMg vysoušeč

Vlastnosti: Lehce zpracovatelný a velmi vydatný, s vysokou pronikavostí. Zvyšuje odolnost proti vodě a povětří a zůstává velmi elastický, žádné skvrny a žádné trhliny, zachovává přirozené žilkování dřeva. Neomezuje difuzi par, z proschnutého nátěru neunikají žádné plynné zplodiny.

Všeobecně o přírodních  barvách NATURAL: Přírodní barvy NATURAL jsou ve smyslu pravidel výroby barvami pro své okolí bezpečné. Suroviny pocházejí z uzavřeného ekologického okruhu. Veškeré látky, které obsahují, jsou vyrobeny měkkou bezodpadovou technologii výroby barev, laků a z pohledu stavební biologie jsou přezkoušeny a vyhovují.


Zvolte modifikaci:

Objem
popiscena 
0.75l525,-
2.5l1500,-
Lazury (příplatek %)
vzorpopispříplatek 
Bez úpravy
Dub
Cedr
Jilm
Mahagon
Ořech
Borovice
Oliva
Kaštan
Jedle
Pinie
Modřín
Palisandr
Alpin v ceně 2 vrstvy (nutné)
Azurová modř
Zlatá žlutá
Vulkánová červeň
Meruňka
Stříbrná šeď
Černá
Bezbarvá

  • Základní cena:
  • příplatky:
  • celkem vč. DPH:

K tomuto výrobku jsou vhodné:


zpět v historii, zpět na začátek stránky