Kidokai Shiatsu

0 Kč

Hlavní menu
O nás

S KIDOKAI...

... objevíte v sobě to nejlepší, co se ve Vás skrývá

... se stane Váš profesionální život více efektivní

... se stanete více kreativní ve Vaší práci i doma

... budete více vnímat k sobě i k jiným lidem

... budete více spokojeni s každou částí Vašeho života

KIDOKAI = KI - energie, DO - cesta, KAI - škola

Jednotlivé činnosti KIDOKAI jsou vzájemně provázané. Můžeme je však rozdělit na tyto hlavní směry:

  • Nestátní vzdělávací zařízení – Velké popularitě se těší především KIDOKAI SHIATSU ACADEMY – 3letý výcvik japonských akupresurních technik, kde je výuka praktických a účinných postupu propracovávána se studenty velmi podrobně a doplňována teoretickými vědomostmi, které jsou nezbytné pro jejich kvalitní vzdělání a pozdější úspěšnou praxi.
    Neméně podstatnou složkou jsou zájmové víkendové i vícedenní kurzy ve spolupráci s občanským sdružením Kidokai. Kursy s akreditací MŠMT a MZ.
  • Nestátní zdravotnické zařízení – rehabilitační praxe zaměřená na masáže a terapii Shiatsu, ale i jiné alternativní postupy úzce souvisejícími s Shiatsu – Masáž v sedě, Palm Healing, Spirální dynamika, Metoda Mojžíšové, masáže Bowen, Bachovy květové esence, Aura soma, Sportovní masáže, Rekondiční masáže a další. Spolupracujeme s odborníky a specialisty na jednotlivé metody.
  • Feng Shui poradenství – konzultace týkající se Vašeho bytu, domu, zahrady, kanceláře, firmy... s ohledem na osoby, které v daném prostoru pracují nebo žijí.
  • TJ KIDOKAI a Občanské sdružení KIDOKAI – Centrum zdraví a aktivního odpočinku. Stoupajícímu zájmu se těší sportovní klub se zaměřením na koloběh. Neméně podstatnou složkou jsou vzdělávací zájmové víkendové i vícedenní kurzy ve spolupráci s Nestátním vzdělávacím zařízením. Kurzy jako např. Taichi, Feng Shui, Tao výživy, Tao Fitness, Okido yoga, Orientálních břišních tanců, Kreslení pravou mozkovou hemisférou a další. Spolupracujeme s profesionálními lektory a odborníky na jednotlivé metody a to i ze zahraničí. Některé z akcí jsou určeny i dětem.
  • Prodej – futony pro masáže Shiatsu i na spaní, speciální masážní židle určené pro masáž v sedě, masážní stoly pro různé terapeutické metody, nápravné prostředky Feng Shui, knihy, potraviny zdravé výživy, oblečení pro maséry a terapeuty, ručně vyráběná keramika a další.

zpět v historii, zpět na začátek stránky